Bu haber kez okundu.

Adıyaman Tütünü

Ücretsiz kargo,iade garantili

ve kapıda ödeme seçenekleri ile anında kargo

Abdullah Tütüncü

0535 933 28 26

www.tekeltutunu.com

Ürünlerimiz tamamen organiktir. Her il ve ilçede bulunan tarım müdürlüklerinde 10 tl ye tahlil yaptırabilirsiniz. Eğer içinde herhangi bir katkı maddesine rastlanırsa ödediğiniz ücretin 10 katını ödemeyi taahhüt ediyoruz.

İklim ve yer şekillerinden dolayı tütün bazı bölgelerde yetişirken bazı bölgelerde ise yetişmemektedir. Bildiğiniz üzere nemli bölgelerde tütün'ü yetiştirmek zor iken biraz daha karasal iklimlerde yetiştirmek daha verimli ve kaliteli çıkmaktadır. Adıyaman karasal bir iklim olduğu için ve ayrıca tütün yetiştiriciliği geleneksel bir dal olması hasebiyle Adıyaman ve ilçelerinde bu ürünün ekimi hayli bir artış göstermektedir. Adıyaman tütünü filiz halinde alınıp ekilir,ardından hasat zamanı geldiğinde üst tarafında bulunan yapraklar koparılır. Sonra bir alt katmandaki yapraklar alınıp koparılarak saplanmaya başlanılır. Saplanan bu ürünler güneşe verilmek suretiyle iplere geçirilerek güneşe verilir. Belli bir müddet güneşte bekletildikten sonra depoya konulur ve dinletmeye verilir. son aşama'da ise tütünün kıyılması için kıyım makinalarından geçirilerek kıyılır ve o anda tütün pişirilir. Bu aşamalardan sonra tütün hazır hale gelir ve piyasaya sürülür. Tütün kıyılma aşaması gerçekten çok önemli. Kimi tütüncü ürünün daha hafif ve sarı renkte çıkması için kimyasal ve gıdasal boyalar kullanır. Bundan dolayı eğer ki tütün alacaksanız güvendiğiniz yerlerden temin etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Adıyaman tütünü hafif-orta ve sert içim olarak 3 ana başlık haline gelir. Müşterilerin istekleri doğrultusunda bu ürünlerin içimine göre yollanmaya başlanır. Bizim yaptığımız iş aslında bu kadar. Mutlak suretle kıyım esnasında hiçbir katkı maddesi kullanmadığımız için ürünlerimiz organik olup diğer tütünlere ve hazır sigaralara nazaran insan sağlığına az zararı vardır. Eğer ki bizden tütün isterseniz size organik bir şekilde yollarız ve emin bir şekilde bir daha aynı ürünü bizden taleb edeceksiniz. Amacımız müşteri memnuniyeti olduğu için siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli ürünleri sunuyoruz.

ÇELİKHAN TÜTÜNÜ

Çelikhan Adıyaman'a bağlı bir ilçe olup adını tütün alanında duyurmuş bir ilçedir. Adıyaman'ın en kaliteli ve en iyi ürünleri iklim ve suyun bolluğundan dolayı burada çıkmaktadır. Hatta bilimsel verilere göre Dünyanın en kaliteli tütünü Çelikhan tütünü diye bilgiler verilmiştir. Bu sebepten dolayıdır ki genel manada kaliteli ürünler bu ilçemizde üretilmektedir. Suyunun bolluğu,dağ eteklerinde olması ve yöre halkının bilinçli ürünler yetiştirmesi sonucunda bu kalite ortaya çıkmaktadır. Adıyaman- Çelikhan arasındaki en büyük fark dağ eteklerinde olması ve suyun bol olması ve ayrıca kullanılan araç gereçler baz alındığında çelikhan'dda daha kaliteli ürünler çıkmaktadır. Çelikhan'da yetişen bu ürünler zor şartlarda yetiştiği için baya bir uğraş verilmektedir. Bundan dolayı piyasa'da çelikhan tütünü her zaman adıyaman'ın tütününden daha pahalıdır. Bu konuda dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta ise piyasada bulunan ucuz çelikhan tütünleri olacaktır. Çelikhan tütünü'nün en düşük fiyatı kg bazında 100 liradır. Eğer ki fiyatlar ucuz olursa kesinlikle ama kesinlikle çelikhan değildir. Ya adıyaman ile karıştırılmış yada ciddi katkı maddeleri vurulmuştur. Bundan dolayı dikkat etmeniz gerekiyor. Çelikhan tütünü'nün yetişme aşaması adıyaman'ın yetişme aşaması ile aynıdır. Aradaki fark suyun bol olması ve dağ eteklerinde güzel havalarda yetişmesidir. Bünyemizde bulunan çelikhan tütünleri şunlardır: Çelikhan hafif-orta-sert-özel içim ve çelikhan süper tütün'dür. Bu ürünlerde hiçbir şekilde herhangi bir katkı maddesi bulunmamakta olup sizlere tamamen doğal bir şekilde ulaşmaktadır. Bu ürünleri istediğiniz taktirde sarıp sizlere yollayabiliyoruz. Tütün sepetimizde bulunan herhangi bir çelikhan tütününü seçiyorsunuz be vizde sarıp sarmalayıp sizlere ücretsiz kargo seçenekleri ile yolluyoruz.

Adıyaman tütünü,Çelikhan tütünü,Captain Black tütünü,Bitlis tütünü,Muş tütünü,Tekel tütünü sert-hafif ve orta içim olmak üzere toplamda 20'ye yakın farklı tamamen organik ve hiçbir katkı maddesi bulundurmayan ürünler mevcuttur. Captain Black tütünü ile istediğiniz tütünü'de harmanlayıp sizlere hazır hale getirerek sunuyoruz. Aynı zamanda istediğiniz herhangi bir ürün varsa o ürünü sizlere filtreleyip(Çelik kollu makine ile) gönderiyoruz. Ör: Çelikhan özel tütünü seçtiniz ve bunu sizin için sarmamızı istediniz. Tütün ücreti,sarma bedeli(bir kilo için 25 TL) ve filtre fiyatlarınıda ekleyip sizlere gönderebiliyoruz.

Teslimat ve Ödeme Şekli

İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak sipariş verir akabinde siparişleriniz hazırlanır ve mesai saatler içerisinde siz değerli müşterilerimize kargolar göndeririz. İstediğiniz adresi yazın ücretsiz kargo seçeneği ile sizlere ürünlerinizi yollayalım. İki farklı ödeme şekli mevcut,ister kapıda ödeme isterseniz havale-eft(havale-eft durumunda her ürün için 10 tl indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz.) geçin. -ÜCRETSİZ KARGO -KAPIDA ÖDEME -HAVALE-EFT ÖDEME (HER ÜRÜN İÇİN 10 TL İNDİRİM)

Tütün Fiyatları

--- Çelikhan Süper Tütün: 170 TL, Çelikhan Özel Tütün: 160 TL, Çelikhan Hafif Tütün: 150 TL, Çelikhan Orta İçim: 120 TL, Çelikhan Sert Tütün: 110 TL, Adıyaman Hafif Tütün: 120 TL, Adıyaman Orta İçim : 110 TL, Adıyaman Sert Tütün: 100 TL, Captain Black Tütün: 120 TL, Tekel Tütünü: 50-100 TL, Sarmalık Tütün: 50 TL, Bitlis Tütünü: 350 TL, Muş Tütünü: 300 TL, Samsun Tütünü: 300 TL --- Diğer tütünlerimiz için fiyat bilgisi için sipariş hattını arayabilirsiniz.

Uzun zamandır bu sektörde çalışıyoruz. Bu işi yapan çok insan gördük ve ürünlere neler kattığını,sizlere nasıl sunulduğunu çok iyi biliyoruz. Örnek vermek gerekirse: Bu işte çalışan bir arkadaşımız vardı ve halen de devam ediyor. Piyasa'da bulunan kötü 10-15 lira edecek tütün'ü sararması için önce çeşitli gıdasal boyalar ile boyuyor. Sonra ise tadında değişiklik yapması için son derece tehlikeli olan ve insan vücüduna çokca zarar veren Asit ile yıkıyordu. Bildiğiniz üzere asit insanı erkeklikten eder,vücuda müthiş zarar verir. Utanmadan,vicdani duyguları bir tarafa bırakmış bu mahlukat aslında kendisine zarar verdiğinin,kazandığı paranın haram olduğunun farkında bile değil. Umarım bu yazıyı bu şekilde iş yapanlarda okur da ne kadar yanlış yaptıklarının farkına varırlar. Peki niye yapıyorlar bunu bu adamlar? Elbette ki para için. Yazık gerçekten çok yazık ki insanların sağlığını üç kuruş para için zarar verenlere. İster inanın ister inanmayın gerçek manada bizim sattığımız Adıyaman Tütünü,Çelikhan Tütünü ve diğer tütünlerde hiçbir katkı maddesi yoktur. Biraz pahalıya mal oluyor bize organik olduğu için ama insanların sağlığı ile oynayacağımıza daha az kazanırız bizim için daha iyidir. Sizden rica ediyorum güvenmediğiniz yerden kesinlikle tütün almayın. Elbette ki sigara içmenizi önermiyoruz gerçekten insan sağlığına çok zararr veriyor. İnsan sağlığına,çevrenizdekilere,ailenize ve doğaya. Bundan dolayı sigara içmiyorsanız lütfen başlamayınız,eğer ki içiyorsanız da mutlak suretle bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer ki sigara içmeye devam edecekseniz de bildiğiniz ve güvendiğiniz yerlerden temin edin. En azından bu şekilde sağlığa zararı minimize etmiş olursunuz. Hazır sigara mevzusunu çok araştırdım. İnanın içinde öyle katkı maddeleri içeriyor ki aklınız hayaliniz durur. Hani füzeleri ateşlemek için kimyasal bir uçucu madde kullanılıyor ya,inanın o bile var. En çok dikkatimi çeken ise kan kanserine sebep olan polonyum 210-213 ve türevleri hazır sigaraların birçoğunda çok az miktarda mevcut. Polonyuum dediğimiz madde yavaş yavaş insanların kan kanseri olmasına sebep oluyor. Hazır sigaraların bir diğer önemli noktası ise dış destekli yani yabancı firmaların elinde olması. Düşünün ki Dünyanın en kaliteli tütüü adıyaman'ın çelikhan ilçesinde yetişmekte ve biz halen dışarının bize verdiği sigaraları kullanıyoruz. Hemde çok ciddi paralar vererek. Bugün en ucuz hazır sigara 10 lira,inanın ki bu kabul edilecek bir durum değil. Kendi memleketimde bulunan ve içerisinde katkı maddesi bulunmayan ve aynı zamanda dünyanın en kaliteli tütünü olarak değerlendirebileceğimiz tütün varken niye sigara baronlarını,niye her daim elini boğazımıza koymuş patron bozuntularının mallarını alalım?

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.