Bu haber kez okundu.

Antika Nasıl Değerlendirilir? Antikalar İle İlgili Merak Ettikleriniz

Kitaplarınızın değerlendirilmesi için sunmuş olduğumuz hizmet, en iyi fiyatlardan kitaplarınızın alınmasını sağlamaktır. Bunun için yapmanız gereken, bizimle bağlantı kurarak kitap alımlarının gerçekleşmesidir. İkinci el kitap alanlar ile sizin var olan kitaplarınız, kullanmadığınız ya da değerlendirmek istediğiniz kitaplar nakit paraya çevrilir. Bu sayede farklı kitaplara erişim sağlama imkanınız da olacak. Bunları göz önünde bulundurarak kitap alımının olmasını talep edebilirsiniz.

İkinci El Kitap Alanlar Nerede?

Satmak istediğiniz kitaplarınız için ilk sorduğunuz soru, nereye satacağım olabilir? İkinci el kitap alan yer neresi gibi bir sorunun yanıtını en avantajlı şekilde vermeniz önemli. Örneğin kitabın alımının yapılması için en iyi fiyatın verilmesi, müşterilerimizin mutlaka erişmek istediği özelliklerden. Çoğu zaman ilk olarak kitap alımının hangi fiyat üzerinden yapıldığı soruluyor. Bunun için çok sayıda ikinci el kitap alan yerler arasından seçiminizi yaparken, en iyi fiyatın verildiği kitapçıyı tercih edeceksiniz. Sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında hem ikinci el kitapların alımının yapılması hem de antika ürünlerin alımını yapıyoruz. Bu alanda sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetin avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

Antika Osmanlı kitap alan yerler arasında olduğumuzdan, dilediğiniz zaman antika sayılan ürünlerin de satışını yapmak için ziyaret edebilirsiniz. Pek çok ürün için alım yapıldığından, geniş bir yelpazede ürün alım satımının olduğunu göreceksiniz. Farklı antikacılar ya da kitapçılar arasından seçiminizi kolay şekilde yapmanız için kendi farkımızı ortaya koyuyoruz. Hizmetimizi en iyi şekilde sunmuş olduğumuzdan nitelik kriterini göz önünde bulundurarak seçiminizi kolay şekilde yapabilirsiniz.

İkinci El Kitap Nasıl Satılır?
Müşterilerimiz kitaplarının satışının yapılması için kitap nasıl satılır sorusunu soruyor. Yapmanız gereken, ekip arkadaşlarımıza kitapları ulaştırmak. Anında incelemeleri yapılacak olduğundan, kitap için ödeme belirlenerek satışın nasıl olacağı yönünde bilgi verilecektir. Bu durumda kısa süre içinde kitaplarınızı elden çıkarmanın avantajını yakalayacaksınız. Kitapların incelemesi yapıldıktan sonra ödeme olacaktır. Karşılıklı şekilde fiyatın tatmin etmesi durumunda, sizin de onayınız alınacak ve kitapların satışı gerçekleşecektir. Eski kitap alanlar sizin sunmuş olduğunuz kitapları titiz şekilde inceleyerek alır. Biz de eski kitapların alımında son derece titiz davranıyoruz. Değerli olabileceğini düşündüğümüz eski kitaplar için son derece iyi ücretler sunarak müşterilerimizin memnun olmasını sağlıyoruz.

İkinci El Kitap Alanlar Dükkanları

· Kitapların İncelenmesi: Kitapların incelenmesi tarafımızca olmalı. Bunun için kitaplarınızı satmanız için yapmanız gereken, ilk olarak kitapların bize ulaşmasını sağlamak. Bunun için direkt olarak kitaplarınızı bize ulaştırmanız önemli. Kitapların incelemesi yapıldıktan sonra satışın ne kadar ücret üzerinden olacağı, hemen olup olmayacağı gibi merak ettiğiniz tüm bilgiler verilecektir. Profesyonel şekilde bir inceleme yapıldığından herhangi bir şekilde sorun yaşamadan direkt olarak satış için adım atabilirsiniz.

· Kitapların Fiyatının Belirlenmesi: İnceleme ilk olarak fiyatın belirlenmesi için yapılıyor. Müşterilerimiz kitapları için en uygun fiyatların sunulmasını istiyor. Fiyat belirlemesi konusunda dikkat edilen kitabın eskiliği, kitabın büyüklüğü, kitabın sayfa sayısı gibi özellikler olabilir. Bu durumda direkt olarak kitap için belirlenmiş olan ücret oluşacaktır. Ona göre hareket edilecek olduğundan, kitabınızın ödemesinin yapılması sağlanacaktır.

İkinci el kitap alan yerler arasında, en iyi fiyatları sunduğumuzu bilmelisiniz. Yukarıda verilen özelliklere göre inceleme yapılarak, fiyatlar sunulacaktır. Sizi de memnun edecek fiyatlar verdiğimizden memnun kalacağınız şekilde satışın gerçekleşecek olduğuna emin olabilirsiniz. Kitapların alım satımının hızlı ve kolay şekilde olduğu firmamız sayesinde, avantajı şekilde kitap satışının gerçekleşmiş olduğunu göreceksiniz. Avantajları değerlendirmek adına ekip üyelerimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. Satmak istediğiniz kitap adedi, kitap türü hakkında bilgi vermeniz durumunda sorularınızın yanıtlanması sağlanacaktır.

Kitap Satışında Karşılıklı Anlaşmanın Olması: Evet, her şeyden önemlisi müşterimizin de sunmuş olduğumuz fiyattan memnun kalması ve bu fiyat üzerinden satılacak olan kitapları için onayı vermesi. İki tarafı da memnun edecek bir fiyat üzerinden satışın olması halinde, direkt olarak kitap satışı tamamlanacaktır. Gereken ödeme tarafınıza yapılacaktır. Herhangi bir şekilde sorun yaşamadan gerçekleşen bu ödeme sonrasında, kitaplarınızı avantajlı şekilde satmış olmanın güvenini yaşayacaksınız. Bizimle bağlantı kurmanız halinde, sorun yaşamadan kitaplarınızın satışı gerçekleşecektir.

Kitaplarımı satmak istiyorum diyen bir kişi, bu işlem basamaklarını izleyerek kitabının satılacak olduğunu bilmelisiniz. Kitabınız için belirlenmiş olan kriterler üzerinden yapılan incelemeler sonrasında direkt olarak satışın gerçekleşmesi için adımlar tamamlanacaktır. Son aşama olan kitap için ödeme yapılması, kitabın satılması gibi gerekenler yapıldığında kitaplarınızı elden çıkarmış olacaksınız. Sizin tek yapmanız gereken ekibin kitaplarınızı alması için, incelemesi için bize ulaştırmak olacak. Buna dikkat etmeniz durumunda kısa süre içinde kitapların satışı yapılacaktır.

İkinci El Kitap Çeşitleri
Satmak istediğiniz kitaplar için kitap çeşitleri konusunda sınırlama yok. İstediğiniz türde, istediğiniz kalınlıkta olan kitaplarınız için satışı talep edebilirsiniz. Kitap çeşitleri çok olduğundan, farklı çok sayıda kitabın satışının olması için bizimle iletişime geçildiğini söyleyebiliriz. Bu durumda direkt olarak kitaplarınızın satılması için gerekeni yapıyoruz. Getirmiş olduğunuz kitapların çeşitlere göre sınıflandırılması, incelemelerinin yapılması sonrasında direkt olarak ödeme yapılarak satışın tamamlanmasını sağlıyoruz. Bu aşamaların sizin için çok fazla zaman almayacağını bilmelisiniz. Titiz şekilde geliştirmiş olduğumuz hizmetimizde, kitap için değer ücretin verilmesi son derece önemli. Buna dikkat ederek ikinci el kitap çeşitleri arasından satışın gerçekleşmesi sağlanmakta.

İkinci El Kitap Alanlar Sahaf

Kitap çeşitlerine göre ödeme yapılması bazı durumlarda olabilir. Sizin normal kitaplarınız, okuduğunuz ve daha uygun ücretler ile başka kişilerin okumasını sağlamak için sattığınız kitaplar için daha uygun ödemeler yapılır. Ancak bunun dışında eski olan, antika olan kitaplar da olacak. Bu kitaplar için sunulacak olan ücretler farklı olacaktır. Kitabın türüne göre fiyatın verilmesi çok daha avantajlı olacaktır. Bunu dikkate almanız önemli. Dilerseniz direkt olarak kitabın satışı için kitabın özelliğini siz de bildirebilirsiniz. Antika olan kitaplarınız için incelemeleri yapılırken fikriniz alınır. Sorun yaşanmayacak şekilde kitap satışının olması sağlanacağından, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Antika kitap alan yerler arasından seçiminizi en doğru şekilde yaparak satışı tamamlayabilirsiniz.

· Eski kitaplar

· Antika kitaplar

· Osmanlı kitapları

· Roman – Tarihi kitaplar

· Ansiklopediler

· Ve çok daha fazlası için kitap alımı yapılır.

Kitap alımı için sunulan çeşitler arasından herhangi bir kitabınız için alım olmasına adına talebinizi sunabilirsiniz. Bunun dışında olan kitap türleri için de kitap alımları yapılır. Ne kadar ödeme yapılarak kitabınızın alınacak olduğunun belirlenmesi için iletişime geçebilirsiniz. Sizin için en iyi ücretin verilecek olduğunu gördüğünüzde, sunulan bu avantajı kaçırmak istemeyeceksiniz. Direkt olarak kitap satışının gerçekleşmesi için harekete geçebilirsiniz. En iyi fiyat üzerinden anında satış olacaktır. Sorun yaşamadan yapılacak olan satış sayesinde, kitaplarınızı elden çıkaracaksınız. Yeni kitapların okunmasını sağlamak açısından kitaplarınızın satışının olması son derece önemli. Ayrıca daha uygun fiyattan okuduğunuz kitapların yeniden okunmasını sağlayacaksınız. Bu sayede hem sizin hem de diğer okurlar için avantajlı hareket etmiş olacaksınız.

İkinci El Kitap Fiyatları
Peki, ikinci el kitap fiyatları nasıl belirlenir? Alacağımız kitapların fiyatlarını nasıl belirliyoruz? İlk olarak kitapların alımının gerçekleşmesi için belirlemiş olduğumuz kriterler olduğunu bilmelisiniz. Bu kriterlerin sağlanması durumunda, nitelikleri de inceleyerek hangi fiyatlar üzerinden alımı yapacak olduğumuzun kararını veriyoruz. Müşterilerimiz kitapları getirdiğinde yaptığımız incelemelere göre direkt olarak kitap fiyatlarının oluşturulmasını sağlıyoruz. Sonrasında fiyatı sunuyoruz. Karşılıklı şekilde fiyatın tatmin etmesi durumunda, satışın gerçekleşmesi sağlanıyoruz. Kitapları alıyoruz.

Fiyatları Etkileyen Özellikler;

· Kitabın Ne Kadar Eski Olduğu: Kitabın ne kadar eksi olduğu, antika kitap mı olduğu, yeniden kullanılacak bir kitap mı olduğu gibi özellikler kitabın fiyatının belirlenmesinde son derece etkili. Bunun için kitap fiyatını belirlerken mutlaka inceleme sırasında kitabın ne kadar eski olduğuna bakılacaktır. Bu özelliğe göre de kitabın alımı için ne kadar ödeme yapılacağı belirlenecektir.

· Kitabın Nasıl Muhafaza Edildiği: Kitap ne kadar eski olursa olsun, tarihi bir değer taşımadığı sürece iyi muhafaza edilmesi önemli oluyor. İyi muhafaza edilmiş olan bir kitap için daha yüksek ödemeler yapıyoruz. Yeniden kullanım için son derece uygun gözükmesi bunun için önemlidir. Bu özelliğin dikkate alınması en iyi fiyattan kitap alan yerler arasından avantajlı seçim yaparak kitaplarınızı satmanızı sağlayacaktır. Kitabın iyi muhafaza edilmiş olması, yeniden kullanımının olması son derece önemli.

· Eksik Sayfanın Olmaması: Satmak istediğiniz kitabın yeniden kullanılacak olması, elbette eksik bir sayfasının olmamasını gerektiriyor. Bunun için mutlaka kitap alımlarında, kitabınız incelenirken, eksik sayfasının olup olmadığına bakılacaktır. Dikkate almış olduğumuz bu özellik sayesinde, kitap incelemesi sırasında kitapların sayfalarının da incelenmesi söz konusu olacaktır. Endişe duymadan, kitabınızın incelemesi yapılacak ve direkt olarak bu özellikler üzerinden fiyat verilecektir.

Sunulan özellikleri dikkate alarak kitapların fiyatlarını belirliyoruz. En uygun fiyatlar ile kitap alımı yapıldığından, avantajlı şekilde eşyalarınızı satmış olmanın fırsatını değerlendirmiş olacaksınız. Bu alanda uzman olan kişiler tarafından fiyatların incelenmesi son derece önemli. Fiyatların tam da istediğiniz gibi oluşturulması, kitabınız için tam da değerinde bir ödemenin yapılması sağlanacaktır. Endişe etmeden, kitabın incelenmesini sağlayarak kısa süre içinde satılmasını sağlayabilirsiniz.

Alımı Yapılan Diğer Ürünler
Kitaplarınız dışında satmak istediğiniz antika eşyalarınız için de alım yapılıyor. Antika eşya alan yerler arasında olan firmamız sayesinde, elinizde olan antika ürünlerin de satışının yapılabileceğini bilmelisiniz. Hem avantajlı şekilde yapılacak olan satışlar hem de güvenli şekilde verilen fiyatlar sayesinde, satışın yapılmasını talep edebilirsiniz. Çok sayıda ürün için alım yapılıyor. Sizin tek yapmanız gereken, tıpkı kitap alımlarında olduğu gibi antika eşya alımlarında da ürünün incelenmesini sağlamak. Antika eşyanın incelenmesini sağlamanız durumunda, direkt olarak belirlenmiş olan fiyat sunulacaktır. Sizin de onay vermeniz durumunda satışı yapılacaktır.

Hangi Antika Eşyalar Satılır?
Elinizde olan antika ürün için hangisinin satılacağı konusunda fikriniz yok mu? Elbette çok sayıda antika eşya olduğundan, biz aklınıza gelebilecek her türlü antika eşyanın alımını yapıyoruz. Satmak istediğiniz ürünün değerli olması, eski olması, tarihi detaylara sahip olması, iyi muhafaza edilmiş olması bizim için yeterlidir. Direkt olarak incelenmesini sağlayarak, sunulan fiyatı öğrenip, satışını yapabilirsiniz.

Antika eşyalarınız alınır…

· Antika oyuncak

· Antika müdür

· Antika terazi

· Antika bakır sini

· Antika pikap

· Antika radyo ve çok daha fazlası için alım yapılıyor.

Ürünlerin sınırsız olması, istediğiniz ürünün satışını talep etmeniz için yeterlidir. Bu durumda direkt olarak alımı yapılacak ve istediğiniz ürünü nakit paraya çevirme fırsatı bulacaksınız. En çok satılan ve aranan antika asker elbisesi alımları da yapılıyor. Geçmiş dönemden kalmış pek çok kıyafet için tarihi değer taşıması önemli olduğundan, alımını yüksek fiyatlar ile yapma şansını elde edebilirsiniz.

Antika ürünler kendi içinde gruplandırılmıştır. Örneğin antika mobilyaların olduğu; vitrin, büfe, koltuk, oturma grubu, masa, sandalye, tabure, antika vitrin gibi pek çok ürünün alımı var. Bunun için tek yapmanız gereken antika satmak için iletişime geçmek. Sizin eşyanızın incelenmesinin ardından verilen fiyat sizi memnun edecektir. Bu durumda direkt olarak satışın olması için harekete geçeceksiniz. Antika ürünlerin satışının olması açısından, incelemelerin doğru şekilde yapılması elzemdir. Verilen fiyatın iki tarafı da memnun etmesini sağlamak açısından elbette inceleme olacaktır. Eksper ya da bu alanda uzman olan kişiler tarafından yapılan antika incelemeleri sonunda fiyat oluşturulur. Örneğin antika ferman alan yerler aracılığı ile belgenin incelenmesinden sonra direkt olarak satışının gerçekleşmesi sağlanır.

Antika Eşyaların Değeri
Antika eşyaların değeri neye göre belirleniyor? Elbette antika eşyanız sizin için çok değerli. Ancak antika alan yerler için antikanın değerinin belirlenmesi, belli kriterler üzerinden olacaktır. Bunun için mutlaka antika ürünün hesaplaması yapılırken, ona göre hareket edilecektir. Eşyanın değerinin belirlenmesinde önemli özellikler var. Örneğin ne kadar eski olduğu ya da hangi döneme ait olduğu, antikanın değerinin belirlenmesinde önemli. Genel olarak değerli olan antikaların tarihi bir dokusu olduğunu söyleyebiliriz. Geçmişin izlerini taşıyan herhangi bir ürün için son derece değerli şekilde fiyatın verilmesi sağlanacaktır.

Antikanın Hangi Dönemden Geldiği: Bulunduğu dönem, dönemin ne kadar eski bir tarih olduğu, dönemden bu yana taşınmış olmasının değeri antika ürünün fiyatına yansıyacak. Bunun için antika bir eşyanın değerinin mutlaka hangi dönemden geldiği ile ilgili olduğunu bilmelisiniz. Sizin için uygun olan bir fiyatın verilmesi, bu değerin aşağı yukarı sağlanması ile olacaktır. Örneğin antika mektup alanlar aracılığı ile antika eşyanızın satılmasını sağlayacaksınız. Osmanlı Dönemi’nden kalan bir mektubun değeri elbette son derece yüksek olacaktır.

Antikanın Nasıl Muhafaza Edildiği: Tıpkı kitaplarda olduğu gibi, antika eşyalarda da günümüze nasıl ulaştırılmış olduğu önem arz ediyor. Yani antikanın nasıl muhafaza edilmiş olduğu. Elbette iyi bir şekilde günümüze ulaşmış olması son derece önemli. Bu durumda direkt olarak antikanın incelenmesi sırasında herhangi bir şekilde zarar görüp görmediği üzerinden hareket edilecektir. Tüm bunların incelenmesi ile gereken fiyat belirlenecektir. Sonrasında fiyat antika sahibine sunularak irdeleme yapılacaktır. İki tarafın da onayı vermesi durumunda satış gerçekleşecektir.

Antika Eşyanın Türü: Fiyat belirlenirken antikanın türü de önemli. Çünkü antika çeşitlerine bakıldığında antika mobilya, antika aksesuarlar, antika savaş malzemeleri gibi pek çok tür üzerinden antikaların oluşturulması söz konusu. Antika tabanca alan yerler aracılığı ile gerçekleşecek olan incelemeleriniz türe göre de fiyatın belirlenmesinde etkili olacaktır. Satışı yapılacak olan antikalar için fiyatı antika sahibinin de onaylaması son derece önemlidir. Müşteri memnuniyetini sağlamak açısından sunmuş olduğumuz fiyatların uygun olduğunu göreceksiniz. En iyi fiyatlar ile satış yapıldığından, sorun yaşamadan antikanızı elden çıkarmış olacaksınız.

Yukarıda verilen kriterlere göre antikanın değeri belirlenecektir. Bunun üzerinden en iyi fiyatın sunulması sağlanacaktır. Elbette incelenen özellikler dikkate alınarak antikanın ödemesi yapılacaktır. Alanında uzman olan kişilerin yaptığı profesyonel inceleme olması önemlidir. Bunu bilerek, daima bu alana ilgili olan ve uzmanlaşmış olan kişiler ile çalışıyoruz. Ekibimizin yaptığı inceleme sonunda en iyi fiyatın verilecek olduğuna emin olabilirsiniz. Antika Osmanlıca evrak alan yerler aracılığı ile gerçekleştirilen hizmetten memnun kalmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Antika Eşya ve İkinci El Kitap Alımlarında Dikkat Edilenler
Sunduğumuz hizmette müşteri memnuniyetini her şeyden öte tutuyoruz. Yapılan alım satım işleminin sonrasında, müşterimizin ne kadar memnun kaldığı bizim için çok önemli. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Her seferinde kendimizi biraz daha geliştirmek için çalışıyoruz. En önemlisi her ürün için tam da olduğu değeri sunmak, görevimiz. Bunun için uzmanlaşıyoruz, bu alanda en iyi şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Piyasanın ötesinde, piyasaya göre çok daha iyi fiyatlar ile hizmet vermek önemli. Bunu sağlamak, müşterilerimize sunmuş olduğumuz fiyatların aynı zamanda gerekçesini göstermek son derece önemli. Bunu bilerek hareket ettiğimiz sürece, müşteri memnuniyetinin de sağlanacak olduğuna eminiz.

En İyi Fiyatı Sunmak;

Elbette dikkat etmeniz en önemli husus, en iyi fiyatı vermek. Piyasada tercih edilen olmak için en önemli özellik, en iyi fiyatı vermek. Yapılan işlem alım – satım işlemi olduğundan, antika ürün satmak isteyen ya da ikinci el kitabını satmak isteyen kişiler direkt olarak fiyat üzerinden hareket edecektir. Antika akordeon alanlar arasında en iyi fiyatı veriyor olmamız, her ürün için en yüksek fiyatlar ile hareket ediyor olmamız avantajlıdır. Bunun için yapmanız gereken, ürünü incelememiz için bizlere sunmak. Ardından verdiğimiz fiyatların sizi de tatmin etmesi ile satış işleminin gerçekleşmesi son derece kolay olacaktır.

Profesyonel İnceleme Yapmak;

Ne ürünü alacaksak alalım, örneğin antika eşya almak ya da eski bir kitabı almak için mutlaka inceleme yapılacak. Bu incelemenin sonunda fiyat belirlenecek olduğundan, elbette profesyonel şekilde incelemenin yapılması önemli. Alanında uzman olan, tarihi eşyaların incelemesini en iyi şekilde yapan ve değerini en iyi şekilde belirleyen ekip üyelerimiz tarafından fiyat belirlemesi olur. Bunun için mutlaka incelemelerin profesyonel şekilde gerçekleşmesini istiyoruz. Sorun yaşamadan yapılacak olan incelemelerin sonunda, size de fikriniz sorulur. Verilen fiyat için açıklama talep edebilirsiniz. Gereken nitelikler dahilinde açıklamanın yapılması ve inceleme sonunda sunulan fiyatın nedeni de açıklanacaktır.

Eşya Alımlarında Sınır Olmaması;

Elbette farklı ürünlerin alımının olması önemli. Antika hüccet alan yerler arasında olduğumuzdan, sorun yaşamadan varsa antika hüccetin satışını da yapabileceksiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü ürün için; antika terazi, antika yatak başı, antika kartpostal, antika tablo, antika ev eşyası ve çok daha fazlasının satışı gerçekleşmekte. Bunun için mutlaka antika ürünlerin satışının olması için gereken yapılacaktır. Dilediğiniz şekilde antikaların satışının olması için çeşitleri sunabilirsiniz. Her çeşitten ürün için detaylı bir analiz yapılacaktır. Zamanınızı almadan en iyi fiyatları sunarak, satışını yapmak istediğin iz eşyaların alımı olacaktır.

Sunmuş olduğumuz hizmetimizde müşteri memnuniyetini sağlamak için yukarıda verilen niteliklerden ödün vermiyoruz. Hem sizin memnun olmanız hem de sunmuş olduğumuz hizmette piyasada adımızı duyurmamız asla vazgeçmediğimiz ilkelerimiz ile oluyor. Kitap ve antika eşya alımında dikkat ettiğimiz hususlar, profesyonel şekilde alımların olması için gereken özelliklerdir. Bunun için mutlaka uzman şekilde hareket ederiz. Dilediğiniz şekilde satışın olması için sağladığımız profesyonel hizmetin avantajını değerlendirin. Memnun kalacağınız şekilde gerçekleşecek olduğunu, antika eşya alanlararasında farkımızı nasıl ortaya koyduğumuzu göreceksiniz. Akabinde ise son derece memnun kalacağınız satışların gerçekleşmesi sağlanacaktır. Bunları dikkate alarak, mümkün olduğunca kaliteli şeklide alımların gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Antika Eşya ve İkinci El Kitap Alımlarında Hizmetimiz
Piyasada her zaman bir adım öteye çıkmak ve eşya alımları – ikinci el kitap alımları söz konusu olduğunda akla gelen ilk firma olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sadece profesyonel olmak yetmiyor. Biz her zaman müşterilerimize en iyi fiyatı sunarak, onların yapılan satıştan memnun kalmasını sağlıyoruz. Bu durumda hem daha geniş kitlelere hitap etme hem de müşteri memnuniyet seviyesini üst seviyeye çıkarma avantajı elde ediyoruz. Peki, hizmet niteliğimizi nasıl en üst seviyede tutuyoruz? Bunun için yapılması gerekenler belli. Müşterilerimizin taleplerine anında karşılık vermek bizim için son derece önemli. Bunu aklımızda hiç çıkarmıyoruz. Antika oyuncak alan yerler arasında en iyisi olmak için çok sayıda antika alımını yapmanın yanında en iyi fiyattan alımın olması için gerekeni yapıyoruz. Ayrıca antika ürünlerin alımlarında incelemenin de kaliteli şekilde olması için bu alanda uzman olan kişilerin seçimini yaparak, ekibimiz içine onları dahil ediyoruz.

Alanında Uzman Kadro;

Uzman bir kadronun olması, hizmet niteliğini kanıtlayan en önemli kriterdir. Gerek sizin sorularınızın yanıtlanmasını sağlayan, gerekse ürün incelemelerinin yapılmasının ardından direkt olarak fiyatı sunacak olan kişiler için kadronun uzman kişilerden oluşması son derece önemli. Bunu bilerek, ekip üyelerimizi işini severek yapan kişilerden seçiyoruz. Ürünlerin değerini belirleyerek olan kişiler ise bu alanda deneyimli olan kişiler. Elbette sunulan antika eşyalar için talep edilecek olan ücretlere göre hareket edilmesi önemli. Bunun için müşterinin görüşünü alma ve tamamen ürün değerine göre bir fiyat çıkarma sağlanmalı. Yapılması gereken en iyi fiyatın belirlenmesinde uzman kadro ile çalışmak. Bunun bilincinde olduğumuzdan ürün satışlarının ona göre olmasını sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti;

Hizmet kalitesi sağlanan müşteri memnuniyeti ile ortaya konuyor. Antika vazo alanlar arasından seçiminizi firmamızdan yana kullanmanız, daha önce yaptığımız alım satımlarda sağladığımız müşteri memnuniyetinden kaynaklanmakta. İyi fiyatların verilmesinin yanında, müşterilerimizin de fikrini alıyoruz. Onlar için değerli olan ürünlerde değerlendirmenin nasıl yapıldığı hakkında da bilgi veriyoruz. Tüm soruların titiz şekilde yanıtlanması son derece önemli. Nitelikli biz hizmette mutlaka olması gereken müşteri memnuniyeti elbette karşılıklı paylaşım ile sağlanıyor.

Karşılıklı Güven;

Alım satımlarda belirlenecek olan fiyatta müşterinin aklında soru işareti kalmaması, elbette karşılıklı güvenin oluşturulması ile sağlanacaktır. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Fiyatların dengeli şekilde sunulmuş olması, belirlenmiş olan ödemelerin en iyi fiyattan oluşturulması gibi pek çok husus aslında güvenin oluşması için yeterli olacaktır. Beklentinin karşılanması, ödemenin anında yapılması güvenin sağlanması için yeterlidir. Önemli bir nitelik olduğundan yaptığımız her alım satım işlemi için karşılıklı güvenin oluşmasına dikkat ediyoruz.

Örneğin antika müzik dolabı alan yerler arasında satış için bizi tercih etmeniz önemli. Neden mi? Çünkü en iyi şekilde satışın olması için yukarıda vermiş olduğumuz kriterlere göre hareket etmemiz, gönül rahatlığı ile alım satımın olmasını sağlayacaktır. Belirlediğimiz niteliğin hiçbir zaman dışına çıkmadığımızdan, rahat bir şekilde belirlemiş olduğunuz ürünlerin satışının gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Güvenin oluşması, en iyi fiyatın verilmesi, başarılı – uzman ekibimiz ile alım satım konusunda tam da istediğiniz hizmeti veriyoruz. Herhangi bir şekilde endişe duymadan yapılacak olan alım satım işlemlerinde firmamızın ne kadar titiz davrandığı konusunda hem fikir olunacaktır.

Satmak istediğiniz ürünler için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Bilgi verilmesi, antika ürününüzün özelliğine göre fiyatın sunulması ve çok daha fazlası ekip üyelerimiz tarafından yapılır. Sizin için en iyi fiyatta alım yapılacak olduğu garanti edilir. İnceleme kaliteli ve uzmanlık dahilinde yapılır. Sonucunda ise belirlenmiş olan fiyatta anlaşılması durumunda antika eşyanın ya da ikinci el kitabın alımı yapılır. Antika kitaplık alan yerler ve ikinci el kitap alan yerler sayesinde, eşyalarınızın satışı yapabileceksiniz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.