Bu haber kez okundu.

Medyum Saliha Kimdir? Merak Edilenler Burada

Medyumlar insanların manevi sıkıntılarına spritüel yöntemler ile çare bulmaya alışan ve bir takım özel yetenekleri olan insanlardır. Medyum Saliha Hoca, bir çok kimsenin dertlerine derman olmak için çeşitli çalışmaları olan medyumlardan biri olarak bilinmektedir. Medyumluk genel manası ile simya bilimi, yıldız bilimi ve büyücülük ilimleri ile meşgul olunan bir alandır. Medyum Saliha Hoca’nın verdiği bilgilere göre bir kişi kendi isteği ile medyum olamamaktadır. Kan bağı yani aile bu konuda büyük önem arz etmektedir. Doğuştan büyü yeteneği ile dünyaya gelen medyumlar eğer kendilerini geliştirmeyi ve ilim kabiliyetlerini yükseltebilirlerse gerçek bir medyum olabilmektedirler. Hocamız da büyüler konusunda kendini kanıtlamış sayılı medyumlardan biri olarak tanınmaktadır.

Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi konularda insanların sıklıkla danıştığı en başarılı medyumlardandır. Medyum Saliha Hanım ayrıca papaz büyüsü bozma ve kara büyüler konusunda da uzmanlıkları ile tanınmış sayılı medyumlar arasında yer alıyor. Aşk büyüsü sayesinde bir çok yuvanın dağılmasını engelleyen hocamız, bağlama büyüsü sayesinde de evine sadık eşler olmaları için insanların yararına çalışmıştır. Diğer yandan da bir çok kimseye papaz büyüsü gibi derin işlemlerde yardımcı olarak hem yeteneklerini kanıtlamakta hem de dertlere derman olmaktadır. Medyum Saliha, büyücülük yetenekleri sayesinde insanların derdini çözmeyi kendine görev bilmiş başarılı bir medyumdur. Bağlama büyüsü konusunda birçok umutsuz aşığa derman olacak çözümler sunmuş ve aşk büyüsü ile de birçok bağı birbirine bağlamıştır.

Medyumlar ve Büyü

Büyüler insanlık tarihinin en gizemli yanıdır. Antik mısır, Sümerler, güney Amerika yerlilerinin kurduğu büyük medeniyetler. Bunların her birisinde büyü ve büyücüler var olmuşlardır. Medyum Saliha Hoca, asırların birikimini zihinlerine nakşeden medyumlar sihre ve büyünün gücüne de hakim olabilir demektedir. Bizim coğrafyamız zorlu ve çetin coğrafyalar arasında yer alır. Bu sebeple de duygusal anlamda zor ve sıkıntılı ilişkilerimiz olduğu gibi bir geçiş üstü olması sebebiyle de ilmin güzergahı konumundadır. Asya ve Avrupa medeniyetlerinin birleştiği bu noktada gerek bozkır şamanlarının büyülerine gerekse de gotik medyumların tılsımlarına rastlamak mümkün olmaktadır.

Medyum Saliha Hanım özellikle de aşk büyüsü işlemleri konusunda insanların büyük talepleri olduğunu dile getiriyor. Diğer yanda kara büyü bozma gibi zorlu işlemlerin de insanların ihtiyaç listesine girdiğini ifade ediyor. Doğru olan ya da yanlış olan nedir diye yargılamayan medyumlar büyücülüğün ilk maddesinin yargılamamak olduğunu dile getirmektedirler. Kimi insanlar sizden bağlama büyüsü yapma konusunda yardım isteyebilmekte bazıları da papaz büyüsü işlemleri konusunda sorular sorabilmektedir. Burada en önemli husus insanların aslında neye ihtiyacı olduğunun tespitidir.

Medyum Saliha Hoca bu konuda özellikle hangi aşk büyüsü kimin için yapılabilir, kim için bağlama büyüsü yapmak daha uygundur sorularına cevaplar vermekte. Papaz büyüsü konusunda ise bilindiği üzere birçok farklı uygulamalar da bulunmaktadır. Hocamız gerek kara büyüler konusunda gerekse de papaz büyüsü konusunda danışanlarının durumuna göre bakım sonucunda doğru büyüleri tasarlamaktadır. Büyüler ve medyumlar kesinlikle doğru seçilmesi gereken karalardır. Medyum Saliha Hoca özellikle başarılı medyumlar ile çalışılmasının insana büyük faydalar katacağını ve net sonuçlar vereceğini her seferinde bildirmektedir.

Medyum Saliha ve Aşk Büyüsü

Gönül konuları herkesin sıkıntı yaşadığı ve çoğunlukla çıkmaza girdiği durumlardır. Bazen ne güzellik ne para ne de kariyer bir ilişkinin başlaması ya da kurtulması için yeterli olamayabiliyor. Medyum Saliha Hoca böyle durumlarda insanların çıkmaza girdiğini, kendini içten içe yediğini ve sonunun perişanlık olabileceğini söylemektedir. Çevremizde buna benzer örekler görmüşüz ya da bizzat yaşayarak kalbimizde derin yaralar kalmasına göz yummuşuzdur. Hocamız insanların bu tarz sorunlarının aşk büyüsü adı verilen gizemli ve sırlı dualar ile yapılıp tılsımlar ile sırlanan işlemler ile çözülebildiğine dikkat çekmektedir. Aşk büyüsü işlemleri genellikle evde denenen ancak başarı sağlanamayan işlemler arasında yerini alıyor.

Oysa insanların atladıkları konu büyü yapmanın derin bir ilim olduğudur. Bağlama büyüleri ya da aşk büyüsü sayesinde dilediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlamak mümkündür. Fakat elbette ki sokaktan geçen herkesi aşık etmeniz de hem etik hem de mümkün değildir. Aşk büyüsü yapmanın da bir takın kriterleri bulunduğu gibi bu konuda çok ciddi olunmalıdır. Medyum Saliha Hanım, kara büyü olarak ya da papaz büyüsü olarak tasarlanabilen aşk büyülerinin de olduğunu haber veriyor.

En iyi medyumlar tarafından özel şekillerde tasarlanan bu büyüler bazen aile için ilişkileri düzenlemeye bazen de açılamadığımız hayatımızın aşkının işleri kolaylaştırmasına yarıyor. Medyum Saliha ve aşk büyüsü denildiğinde aklımıza büyük başarılar kazanmış ve yıllardır sevenlerinin takdirini kazanmış bir medyum gelmektedir. Özellikle de papaz büyüleri ile insanların derlerini çözen, kah papaz büyüsü bozup kah da kara büyüler konusunda sizlerin imdadına koşan Medyum Saliha oldukça büyük bir takdiri hak etmektedir. Aşk büyüleri ile adından sıkça söz ettiren medyum ülkemizdeki en iyi medyumlar arasındaki yerini hak etmektedir.

Medyum Saliha ve Papaz Büyüsü

Kara büyü çeşitleri denildiğinde adeta bir okyanusu karşınıza aldınız demektir. Bunun sebeplerinden birisi de büyü çeşitleri içinde en derin ve en keskin olanlarının kara büyüler olmasıdır. Medyum Saliha Hoca özellikle papaz büyüsü gibi işlemlerin de kara büyüler içinde yer aldığına dikkat çekmektedir. Papaz büyüsü sanıldığı gibi papazlar ve rahipler ya da cinci hocalar tarafından yapılabilen bir büyü değildir. Medyum Saliha, özellikle papaz büyüsü ismi ile anılan bu kara büyünün bir dönem Süryani papazları tarafından kullanılan kadim bir Süryani lisanı ile hazırlanmasından mütevellit bu adı aldığını söylüyor.

Arami ve Arabi edebiyattın yanında Bizans dillerinden de etkilenen Süryanice çeşitli lehçelere ayrılmış ve din adamlarının da kullandığı, papaz büyüsü yapımında da tılsım olarak kullanılan özel dil ortaya çıkmıştır. Gerçek ve etkili papaz büyüsü yapabilecek medyum sayısı oldukça azdır. Bunun sebebi de biraz önce bahsettiğimiz husustan kaynaklanmaktadır. Papaz büyüsü bozma konusu ise başlı başına zor bir konudur. Medyum Saliha Hanım papaz büyüsü birçok amaca hizmet edebilir demektedir. Özellikle aşk büyüsü yapımında kullanılan papaz büyüleri olduğu gibi ayırma büyüsü hatta daha tehlikeli olan mezar büyüsü gibi tasarlanmış papaz büyüleri de bulunmaktadır.

Medyum Saliha Hoca, insanların hayatları boyunca bu konularda yardım istemelerinin ve papaz büyüsü bozma konusunda medyumlara danışmalarının gerçek olduğunu da dile getiriyor. Zira insanlar bağlama büyüsü yaptırmanın yanında bunu papaz büyüsü kullanarak da yerine getirebilmektedirler. Birini hasta yataklarına düşürmek için de papaz büyüsü işlemlerinden faydalanabilmektedirler. Her ne amaçla yapılırsa yapılsın büyüler mutlaka ama mutlaka işinin ehli ve başarılı medyumlar tarafından yapılmalıdır. Büyü yapımında cinler ve doğa üstü güçlerden faydalanıldığı, bu konuda da medyum Saliha gibi bir medyumun tecrübelerinden faydalanılması gerektiği daima bilinmelidir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.