Bu haber kez okundu.

Özlem Drahyalı’dan Haziran ayında burçlar açıklaması!

Haziran ayından burçlar ne gibi sürprizler yaratacak? Hangi burç için neler görünüyor? Astrolog Özlem Drahyalı sizler için Haziran ayı burçlarını yorumladı. Haziran ayında olması muhtemel olayları ve burçların dikkat etmesi gereken konularda bilgiler verdi. Detaylara haberimizde ulaşabilirsiniz.

Astrolog Özlem Drahyalı’nın sizin için yazdığı Haziran ayında burçlar yazımızda hoşgeldiniz.

Koç Burcu

Koç burcu, Haziran ayı için oldukça hareketli günlere hazır olmalı. İlişkinizde hareketlilik, var olan sorunların yeniden tartışılıp çözüme ulaşması, yeni bir ilişkinin adımlarının atılması gibi birçok yenilik hayatınızda görünmekte. Özellikle eğitim hayatınız ile ilgili bir takım gelişmelerin yaşanması, akademik ya da kursiyer eğitimlerinizde alacağınız karaların sizin için olumlu olacağı da görünmekte. Tabi ki sportif faaliyetler içinde olan koç burcu da bu konuda biraz dikkat etmeli. Çünkü haziran ayı hareketli geçmesinin yanında bu konuda ağır sakatlıklar yaşamasına da sebep olacak olayları içinde barındırmakta. Fakat bir diğer önemli konu da Haziran ayında yay burcunda gerçekleşecek olan halkalı ay tutulmasının koç burcunu etkileyecek olması. Bunun yanında da gerçekleşecek olan diğer gök olaylarının birçoğu koç burcu üzerinde etkili olacak. 28 Haziran tarihinde de Mars gezegeninin koç burcuna geçip yıl sonuna kadar kalması haziranın sonunda birtakım sürprizler doğurabilir. Sakatlıklar ve muhtemel kazalara dikkat edilmesi durumunda muhtemelen çocuk yapma konusunda çok güzel haberler alabilir, akıllıca emlak ve arsa yatırımları yapabilir, yeni bir eve taşınarak bazı sıkıntılarınızı da aşabilirsiniz.

Boğa Burcu

Boğa burcu, Haziran ayı boyunca en dikkat etmesi gereken burçlardan birisidir. Çünkü mali açıdan yapacağı küçük hatalar sebebiyle çok büyük maddi zararlara uğraması söz konusu olabilir. Haziran ayı genel itibari ile boğa burcu açısından maddi konuları içeren bir ay olarak görünüyor. Aynı zamanda bir takım sağlık sorunlarının da çıkması muhtemel olan Haziran ayında, Boğa burcu tedbiri asla elden bırakmamalıdır. Arada sırada iş yerinde yaşanılan sakarlıkla bu ay boyunca Boğa Burcu için çok daha dikkat etmesi ve aksi halde büyük sıkıntılar göreceği beli olan bir durumdur. Boğa burcu haziran ayında bir takım miras meseleleri ve ortaklık gibi durumlar yaşayabilir. Kesinlikle bu konularda güvenilir kişilere danışarak hareket etmeli, yatırım için bile olsa kredi ve borç para almamaya çalışmalıdır.

İkizler Burcu

İkizler burcu için haziran ayı adeta bir sınav ayı olarak geçecek. En yakınlarınızdaki kişiler sizin sabrınızı zorlayabilir. Durup dururken olayı kavga zeminine çekmek isteyen kimselerin dolduruşuna gelebilirsiniz. Sizi kendine rakip olarak gören kişilerin küçümseyici tavırları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Oldukça yaratıcı ve güçlü bir karakteriniz olduğu için bu durumlarda akıl yolu ile sıyrılmanız gerekiyor. Özellikle sizi böyle bir zemine çekmek isteyen kişilere karşı mesafe koyarak bu ayı atlatabilirsiniz. Aynı zamanda ilişkiler yönünden de çok hareketli bir ay yaşayacaksınız. İkizler burcu, haziran ayında yaşayacağı olumsuzluklar yüzünde ilişkisini bitirebilir. Fakat tüm bu kaygılarını yenmeyi başarırsa da oldukça ciddi kararlara vararak uzun soluklu ilişkisinde evlilik gibi bir noktaya da gelebilir. Eski aşklar ve eski ilişkiler gündeme gelebilir. Hiçbir ilişkisi olmayan ve bir süredir yalnız olan ikizler burcu aşk yönünden haziran ayında şanslı günler de yaşayacak gibi görünüyor.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu için Haziran ayı sinsice bekleyen bazı tehlikelerin haricinde oldukça olumlu öğeler de içeriyor. Özellikle aile hayatınızdaki olumlu yaklaşımlar, aşk hayatınızda gerçekleşmesi muhtemel atılımlar, çocuk sahibi olma konusunda alacağınız sürpriz haberler ve ailenize ayıracağınız bolca vakit. Yengeç burcu olanlar Haziran ayı boyunca sportif faaliyetler gösterecekse bu konuda çok dikkatli olmamalılar. Küçük hataları yaralanma, berelenme ve çok can yakan kırıklara sebep olabilir. Diğer yandan bu ay olumlu olarak yaklaşmak gerekirse yine spor ve beslenme konusundan koyacağınız kurallara en güzel uyacağınız aylardan birisi olarak görünüyor. İş hayatınızda bir takım değişiklikler olabilir. Yöneticileriniz ile sıkıntılar yaşayabilir ya da iş değişikliği ile yeni bir hayata başlayabilirsiniz.

Aslan Burcu

Aslan burcu haziran ayını en hareketli geçirecek olan burçlardan birisi. Yoğun bir şekilde iş ve para trafiğinin içinde olacak olan aslan burcu için haziran ayı riskler ama akıllıca kararlar sonucunda büyük karlar getireceğe benziyor. Aslan burcu bu ay özellikle bir takım kararlarında çok dikkatli davranmalı. İlişkilerinde alacağı fevri kararlar sebebiyle de sonradan pişman olacağı durumlara düşebilir. Bununla alakalı olarak tartışmaya girmemeli ve eşi ya da sevgilisine de konuşmak ve kendisini açıklamak için fırsatlar vermeli. Aslan burcu haziran ayında vasıta ya da ev alımı gibi konularda çok şanslı görünmekle birlikte bu adımı atarken yine de konuda uzman bir tanıdığından fikir de alırsa oldukça iyi olur. Ailesi ile de bolca vakit geçirecek olan aslan burcu için haziran ayı oldukça hareketli ve doğru kararlar sonucunda huzurlu geçeceğe benziyor. Yeni ilişkilerin başlangıcı ve çocuk sahibi olma kararı için de Haziran ayı yine aslan burcu için güzel bir ay.

Başak Burcu

Başak burcu için haziran ayı hem mali açıdan hem de ailevi konular açısından son derece hızlı bir ay olacağa benziyor. Bunun için özellikle dikkat etmesi gereken konu miras ile ilgili bazı meselelerde akıllıca çözümler bulması. Başak burcu için emlak ile ilgili birçok konu da yine haziran ayında kendini gösterebilir. Uzun zamandır almak için beklediği ev alım işlemlerinde haziran ayı başak burcuna birçok olanak sağlayacak gibi duruyor. Bu ay içinde olması beklenen bir takım gök olayları sebebiyle yüksek bir bası ve sonucunda da stres kaynaklı endişe duygusunun sıklıkla yaşanması ihtimaller dahilinde görülmekte. Bundan dolayı evinizde, aşk hayatınızda ve iş hayatınızda bazı sorunları mutlaka yaşayacaksınız. Bunları aşmanız için de kendiniz ile barışmanız ve hobilerinize yönelerek stres atmanız size iyi gelecektir.

Terazi Burcu

Terazi burcu da haziran ayı boyunca aktif bir yaşam yaşayacak olan burçlar arasında yer alıyor. Özellikle bu ay içinde bir takım seyahatlere çıkmak, yeni insanlar ile tanışmak, aileniz ve akrabalarınız ile ilgili bir takım meselelere daha yatkın davranmak, komşularınız ile aranızda varsa bu sorunları çözmek için verimli bir döneme gireceksiniz. Fakat bu ayda yaşanacak olan bir takım gök olayları da sizi endişe ve sert mizaca yönlendirebilir. Bundan dolayı o elinizden bırakmadığınız adalet terazisini şaşırtacak durumlara düşebilirsiniz. Bundan dolayı kendinizi iyi dinlemeli ve bu bumerangın içinden çıkmak için çareler aramalısınız ki mutlaka bulacaksınız. Yeni bir takım anlaşmalar, yeni bir iş ve yeni dostlukların açtığı kanal size oldukça iyi gelecek.

Akrep Burcu

Akrep burcu için Haziran ayı demek mali açıdan birçok risk demek. Akrep burcu özellikle Haziran ayında bir takım parasal durumlar ve aksiyonlar yaşayacağa benziyor. Bundan dolayı da kendisi için ne yapması gerektiğini iyi karar vererek akıllıca kararlar alması gerekmektedir. Vereceği kararlar onun maddi yönden zor durumlara düşmesine sebep olabileceği kadar ummadığı büyüklükte paralar kazanmasının da önünü açabilir. Özellikle dış destekli ortaklıklar ya da alım satım işlemleri sayesinde kazancında aniden büyük yükselişler olabilir. Akrep burcu bu şekilde bir kâr marjı yakaladığında ise asla buna kanıp büyük krediler yada daha büyük borca gireceği yatırımlara kalkışmadan sı-uyun durulup durumların neyi göstereceğini iyi takip etmelidir. İlişkisi olan akrep burcu ilişkisinde biraz fedakarlıklara kapı aralamalı, ilişkisi olmayan akrep burçları da yeni bir ilişkinin kapıda olduğunu bilmelidir.

Yay Burcu

Yay burcu için de Haziran ayı birçok yenilikle kendisini göstereceğe benziyor. Özellikle de duygu ve mantık arasında ikilemde kalınacak birçok kara da yay burcu için haziran ayında kapınızda olacağa benzemekte. Yay burcu özellikle finansal yönden sonradan pişman olmayacağı kararlar vermek adına kesinlikle mantıksal çıkarımlar yapmalıdır. Bir diğer konu olan aile ve ilişkiler yönünden de kendisini büyük sorumluluklar bekliyor gibi. Bunlar için de her zaman mantığı elden bırakmazsa Haziran ayında yay burcu yara bere atlatmadan güzelce tamamlayabilecek. Ayrıca yay burcu bu ay içinde yaşayacağı bazı sağlık sorunları konusunda da mantıklı davranmalıdır. Yaşanacak olan gök olayları sebebiyle vücudunun verdiği tepkiler yanıltıcı olabilir. Başka doktorlara da görünmesinde fayda olabilir. Kesinlikle kredi ve yüksek faizli finansman desteklerinden bir süre uzak durmalıdır.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu Haziran ayı ile birlikte çok büyük bazı duygusal kırılmalar yaşayacak. Özellikle de 5 Haziran gününden itibaren başlayacak olan gök olayları oğlak burcunda bir takım değişik duygu yoğunlukları başlatacak. Oğlak burcu için Haziran ayı eteklerdeki taşların dökülmeye başladığı, düşmanlarının en yakınlarından ortaya çıktığı ve kendilerini açık açık ifşa ettikleri sıkıntılı bir dönem yaşayacak. Oğlak burcu ayrıca ilişkisel açıdan da yıkımlar yaşayabilir. Sevgilisi ya da eşi ile yaşayacağı sıkıntılar mantık çerçevesine dökülmezse yıkıcı ayrılıklar da görünmekte. Bu sebeple oğlak burcu karşı tarafı hemen yargılamamalı kendisindeki bu değişimleri bir süre sakin kafa ile yortulmamalıdır. Çünkü krizlerden fırsatlar doğar sözüne güvenerek tüm bunları tersine çevirerek evlilik adımları atabilir, müjdeli bir çocuk haberi alabilir, işimde mevki ve maddi yönden gelişmeler yaşanabilir. Yine de temkini elden bırakmayarak düşmanlarına ve ardından iş çevirecek kişilere karşı dikkatli olmalı, sırlarını kimseye açmamalıdır.

Kova Burcu

Kova burcu için Haziran ayı değişiklikler ayı olarak karşımıza çıkıyor. Kova burcu haziran başında bir takım sağlık sorunları yaşayabilir. Ancak bunları atlatabilmesi için de yediklerine içtiklerine bir düzen getirmesi gerekmektedir. Oldukça sosyal bir hayatı olan kova burçları için haziran ayı ile birlikte tekrar bazı kapılar açılmaya başlayacak ve bir takım yenilikler baş gösterecek. İş değişikliği ve bir takım insanların da hayatınızdan çıkması söz konusu olabilmekle birlikte ilişkinizde de alacağınız kararlar ilerisi için çok büyük bir kilometre taşı olarak karşınıza çıkacak. İş yerinde alacağınız bir takım sorumluluklar büyük risk doğurabilir bu sebeplede mevcut konumunuzu korumak sizler için daha sağlıklı olacaktır. Ailevi bir takım sorunlar ile karşılaşmanız da oldukça muhtemel görünüyor.

Balık Burcu

Balık burcu, Haziran ayında iş, aile ve ilişki etkenleri arasında bir takım dalgalanmalar yaşayacak. Bundan dolayı da moralinin bozulması ve kendini güçsüz hissetmesi son derece doğaldır. Ancak yine de kendini toparlayarak attığı adımları hesaplı atarsa yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkide bir sonraki adımlara geçerek evlilik ve çocuk haberleri alması da Haziran ayında muhtemel görünmektedir. Balık burcu bu ayda iş yerinde büyük ve atlatması güç sıkıntılar yaşayabilir. Bundan dolayı da yeni ve kariyerinde zirve yapma fırsatı yaşayacağı bir takım tekliflere de açık olmalıdır. Balık burcu özellikle haziran ayı için de ailevi birtakım sorunlarını çözüme kavuşturmak için atacağı adımlarda sükunetini koruduğu takdirde olumlu cevaplar alacak ve bu sayede bir süredir devam eden sıkıntılarından kurtulacak.

SOSYAL MEDYADA ASTROLOG ÖZLEM DRAHYALI;

https://www.facebook.com/astrologozlemdrahyali/

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.